Witam kolegów.
Podjąłem się budowy kolumn Bolero 300.
Na chwilę obecną zgromadzeniem informacje na temat ;
głośników, zwrotnicy, wymiarów brakuje mi najważniejszego schematu wnętrza oraz danych na temat rozmieszczenia głośników.
Będę wdzięczny za każdą informację na temat w/w kolumn.
Poniżej zdjęcia tego co zdołałem wyciągnąć z sieci:
-----
oraz zwrotnica
Podjąłem się budowy kolumn Bolero 300.
Na chwilę obecną zgromadzeniem informacje na temat ;
głośników, zwrotnicy, wymiarów brakuje mi najważniejszego schematu wnętrza oraz danych na temat rozmieszczenia głośników.
Będę wdzięczny za każdą informację na temat w/w kolumn.
Poniżej zdjęcia tego co zdołałem wyciągnąć z sieci:
-----
oraz zwrotnica