Po wlaczeniu do sieci (czyli na czuwaniu) pod peerkiem R606 (ogran. pradu kineskopu) przeskakuja cyklicznie pomaranczowe plomyki, w takt z tym zapalaja sie i gasna ledy "stand-by" i "on"... no i oczywiscie czuc charakterystyczny swad.
Ma ktos pomysl co z tym fantem zrobic?
Bede wdzieczny za wszelkie sugestie
Ma ktos pomysl co z tym fantem zrobic?
Bede wdzieczny za wszelkie sugestie