Witam,potrzebuje pomocy.Niedawno wydalem niemale pieniadze zeby troche przyspieszyc komputer, kupilem nowa plyte glowa (asrock b75rp), procesor (intel xeon 3.30 ghz) 8gb ram ddr3 i zasilacz 600W, zostala karta graficzna radeon hd 5770 i dysk, ktory jest juz przestarzaly i bede go wymienial (0.4% damaged blocks po skanie). Sterowniki zainstalowalem - do grafiki ze strony producenta,podobno najnowsze,do plyty glownej z plyty cd,sprzet sam podlaczalem ale nie sadze ze cos moglem zrobic nie tak,wszystko smiga jak powinno.a mimo to jak odpalilem sobie gierke (konkretnie league of legends) gdy dzieje sie cos wiecej na ekranie to fpsy nawet przy najnizszych ustawieniach potrafia spasc do 10!! wszystko dziala o wiele wiele gorzej niz na poprzednim piecioletnim sprzecie.pomocy =/