Zbiornik przeponowy na linii C.W.U nie przyjmuje powietrza. Odkręciłem dziś całą tą złączkę z wentylem w środku, po podpięciu do niej kompresora powietrze przechodzi, czyli wentyl sprawny. W zbiorniczku widać taką gumową membranę, delikatnie ruszyłem śrubokrętem, chodzi swobodnie góra-dół. Po ponownym zakręceniu, na kompresorze 8 atmosfer i nie przejdzie powietrze. Czy da się coś z tym zrobić czy pozostaje wymiana na nowy zbiornik? Ten ma 5 lat, co rok sprawdzałem-dobijałem powietrza, teraz się nie da i z zaworu bezpieczeństwa sączy się woda.