Witam,
Jestem posiadaczem tv Toshiba 40RL939. Chciałbym się dowiedzieć, czy komuś udało sie uruchomić YouTube lub inne strumienie video z poziomy przeglądarki internetowej, a nie z wbudowanej aplikacji YouTube.
Jesli tak, to jak zaktualizować flasha w przeglądarce.
Proszę o konkretną pomoc.
Pozdrawiam,
Jestem posiadaczem tv Toshiba 40RL939. Chciałbym się dowiedzieć, czy komuś udało sie uruchomić YouTube lub inne strumienie video z poziomy przeglądarki internetowej, a nie z wbudowanej aplikacji YouTube.
Jesli tak, to jak zaktualizować flasha w przeglądarce.
Proszę o konkretną pomoc.
Pozdrawiam,