Przystawka MCS-51 - Mam taki problem : przy odczycie 89C2051 jest F7 F7 F7 .... w buforze. Programuję - kicha - znów F7 F7 F7 ... Na innym procku (funkiel n ówka prosto z taśmy jeszcze ciepły) prawie to samo, tylko 00 00 00 ... Z to 89C51 - fantastycznie - czyta, pisze... Pewnie mam ujarane te małe AT-eki, ale nie mam 100% pewności. No w końcu fabrycznie nowy.... Przetabiał to już ktoś?
pozdro
No to galanto - 89C51 też mam problem z zaprogramowaniem. 12.5V jest, DIP-a dwa razy sprawdzałem. Haltuje się programowanie, a przy odczycie mam 00 00 00 ...
Co trzeba z tym fantem zrobić? Macie jakieś pomysły?
help...
pozdro
No to galanto - 89C51 też mam problem z zaprogramowaniem. 12.5V jest, DIP-a dwa razy sprawdzałem. Haltuje się programowanie, a przy odczycie mam 00 00 00 ...
Co trzeba z tym fantem zrobić? Macie jakieś pomysły?
help...