Witam.
Mam problem ze skrzynią biegów GRS 900.
Samochód nie dawał wcześniej żadnych objaw że może dziać się coś złego, tylko czasem wyskakiwała "dolna 2" . Teraz nie mogę przełączyć na "górną " skrzynie i jedynie przy minimalnej prędkości i małych obrotach (jakieś 5/10 km\h i minimalne obroty bez gazu.)to wtedy wskoczy na górną , gdy znów chcę zdjąć na małą jest tylko głośny zgrzyt . Nie mam pojęcia od czego zacząć , jakieś pomysły?
Pozdrawiam.
Mam problem ze skrzynią biegów GRS 900.
Samochód nie dawał wcześniej żadnych objaw że może dziać się coś złego, tylko czasem wyskakiwała "dolna 2" . Teraz nie mogę przełączyć na "górną " skrzynie i jedynie przy minimalnej prędkości i małych obrotach (jakieś 5/10 km\h i minimalne obroty bez gazu.)to wtedy wskoczy na górną , gdy znów chcę zdjąć na małą jest tylko głośny zgrzyt . Nie mam pojęcia od czego zacząć , jakieś pomysły?
Pozdrawiam.