Moja Scania R420 2007 r. ma problem z przełączaniem biegów (skrzynia automatyczna). Czasami podczas jazdy, gdy ma przełączyć bieg, wrzuci na luz i nie chce przełączyć, nawet gdy pomagam jej rewersem. Bieg oczywiście przełączy, ale po wielu próbach. Podczas ruszania nie zacznie jechać z biegu, który sama wybrała, tylko muszę przełączyć na niższy lub wyższy.
AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś naprawy lub konserwacje w Twojej Scanii R420?
Nie
AI: Czy pojawiają się jakieś kody błędów lub kontrolki ostrzegawcze na desce rozdzielczej, gdy występuje problem z przełączaniem biegów?
Nigdy mi nie pokazuje błędów. Nieważne, jaka to awaria.
AI: Czy w ostatnim czasie były przeprowadzane jakieś naprawy lub konserwacje w Twojej Scanii R420?
Nie
AI: Czy pojawiają się jakieś kody błędów lub kontrolki ostrzegawcze na desce rozdzielczej, gdy występuje problem z przełączaniem biegów?
Nigdy mi nie pokazuje błędów. Nieważne, jaka to awaria.