Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SUPER CHEETACH i mier. czestotliwosci

interwal 13 Feb 2005 22:38 1127 3
    interwal
    Level 12  
    Mam radio Super cheetach to podobno taki (Alan 87 do którego mam schemat) i zrobilem sobie miernik z kitu z preskalerem chcialem to razem polaczyc by miec staly odczyt czestotliwosci i nie wiem jak to zrobic podejrzewam ze musze jeszcze dorobic czula sonde na BF??? no i znalesc miejsce gdzie sie podpiac . mam racje? pomocy!! Dzięki Wszystkim Ale radio sprzedałem (i mam nowe z wyświetlaczem LAFAYETTE APACHE)Pozdrawiam. Krzysiek.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    green33

Level 31  
    Punkt TP3 z tego co pamiętam. w okolicy mieszacza nadajnika. ale pamiętaj, żeby porawnie wyświetlać częstotliwość odbioru miernik musi mieć funkcję dodawania wartości p.cz. Bo na TP 3 pojawia się podczas odbioru frq podawana na I mieszacz.

Pozdrawiam
    green
  • Helpful post
    sq6ade
    Level 40  
    Mało tego.... dla USB i LSB odejmowana p.cz. jest inna niż 10.695MHz :) Kto zna zasade formowania sygnału w tym radyju nie zaprzeczy.
    interwal
    Level 12  
    Temat zakończyłem było to dla mnie za trudne, wolałem kupić inne radio z wyświetlaczem częstotliwości. Dzięki wszystkim za pomoc. Krzysiek