Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson S3 reset urządzenia

stefan_logitech 06 Lut 2013 20:59 1569 0
  • #1 06 Lut 2013 20:59
    stefan_logitech
    Poziom 6  

Posiadam tablet Ferguson S3. Pewnego dnia mój tablet był obsługiwany przez nieodpowiedzialną osobę która wprowadziła kilkakrotnie błędnie kod odblokowania ekranu. I teraz pokazuje mi się ekran który każe mi się zalogować na konto Google.
    Wszystko było by fajnie ale gdy zatwierdzam adres e-mail i hasło to wyskakuje komunikat "trwa sprawdzanie".
    po kilkunastu sekundach ekran się blokuje (choćbym nie wiem co i jak naciskał) i po odblokowaniu otrzymuje na ekranie ponownie komunikat abym się zalogował na konto Google. Tablet ma dostęp do internetu podczas logowania ale po kilku próbach tablet Ferguson S3 uruchamia się ponownie i zaczyna "optymalizowanie aplikacji" i zamiast pojawienia się ekranu głównego to ukazuje się znowu pole komunikatu. Próbowałem tez połączyć się z komputerem przez kabel USB ale nawet na to nie reaguje ekran i nie pokazuje komunikatu zawierającego funkcje włączenia debugowania USB (jak zwykle to powinien robić i jak poprzednio przed wypadkiem robił)
    Proszę o pomoc. czy jakieś skróty klawiszowe lub jakieś inne sposoby aby przywrócić go do prawidłowej użyteczności lub przywrócenia ustawień fabrycznych.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów