Witam. Posiadam zmywarkę electrolux esl 499, zmywarka czasami pobiera wodę ,czasami nie pobiera wody, buczy i nie rozpoczyna cyklu zmywania, na wyświetlaczu pojawia się awaria A, co mam robić, wzywać serwis czy może macie jakieś rozwiązanie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam