Witam mam dylemat w polonezie 1.6 system bosch mono-motronik +LPG ciezko odpala,po odpaleniu i puszczeniu pedalu gazu zmieniaja sie obroty ,silnik na niskich obrotach nieregularnie pracuje i gasnie zaznacze ze z chwila gdy to sie dzieje zapala sie kontrolka od silnika na desce .Po nacisnieciu na pedal gazu kontrolka gasnie.Takie objawy zachodza niezaleznie od tego czy pracuje na benzynie lub na gazie. Sprawdzalem zespol wtryskowy :mialem podejrzenie co do wylacznika biegu jalowego lecz ok.Swiece i przewody sa nowe jednakze podejrzewam cewke wysok.napiecia ,lub modul, lecz modulu chyba komputer nie diagnozuje .Czy ktos z Szanownych Kolegow mial podobny problem .Pozdrawiam.