Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Filmy z Ytube zacinają się.

03 Mar 2013 17:59 1683 9
  • Poziom 13  
    Witam. Ja mam problem z odtwarzaniem filmów z np ytube. Dźwięk jest bez zarzutu ale obraz się zacina. Łącze internetowe 16Mb. Prcesor może już nie daje rady?. Mam zainstalowanego Intel Pentium4 2GHz 1-dno rdzeniowy, 1Gb pamięci, karta graficzna Geforce 5200FX. Ktoś coś podpowie?. Pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    blaszczok napisał:
    Prcesor może już nie daje rady?

Tu właśnie jest pies pogrzebany.
  • Poziom 13  
    Kolego Kasek21 co mżna by jeszcze wtym temacie zrobić? jaki procesor można było by zastosować, bo płyta jest Aopen MX4GER też już trochę wiekowa. Pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    Nic nie zrobisz.

Jakim budżetem dysponujesz? Za ~300zł można kupić jakiegoś Dell'a z C2D.
  • Poziom 13  
    Kolego Kasek21 400Zł moę wydać bez problemu. Może byś mi podał bliżej jakiś typ,bo nie za bardzo mam pojęcie od strony technicznej. Pozdrawiam.
  • Poziom 31  
    Po części może to być za słaby procesor a po części wina może leżeć po stronie You Tube. Wydaje mi się ,że You Tube ma przeciążone niektóre serwery i łącza dostępowe. I w związku z tym materiały filmowe mogą być odtwarzane z przerwami , mogą się zacinać, występuje częste buforowanie. Też możesz mieć problemy z łączem internetowym.

Jak kupisz i założysz procesor to napisz czy ta wymiana przyniosła pozytywny skutek.
  • Poziom 43  
    Grzegorz740 napisał:
    Jak kupisz i założysz procesor to napisz czy ta wymiana przyniosła pozytywny skutek.

Kto tu pisze o jakiejkolwiek wymianie procesora?
  • Poziom 31  
    Kasek21 napisał:
    Grzegorz740 napisał:

Kto tu pisze o jakiejkolwiek wymianie procesora?

Przepraszam.

Moje niedopatrzenie. Nie spojrzałem w link. Nie chodzi o wymianę procesora tylko o zakup nowego komputera. :) Jeszcze raz przepraszam.