Witam.
Próbuję naprawić wyżej wymieniony TV znajomego. Po włączeniu do sieci włącza się czerwona standby, jak za steruję z pilota albo klawiatury lokalnej to intensywność świecenia łagodnie w zrasta od 0 do pełnego czerwonego koloru i z powrotem do zera, brak podświetlenia, nie ma obrazu na matrycy. Wymiana wszystkich elektrolitów w zasilaczu, spowodowała że TV w chodzi do pracy, działa podświetlenie ale brak treści obrazu na matrycy, nie reaguję na klawiaturę lokalną i pilota a dioda standby zachowuję jak opisana wcześniej. Ponieważ mam małe doświadczenie w naprawie LCD więc proszę kolegów o po powiedz czy ten TV ma w menu serwisowym opcję: lamp error, co może być przyczyną takiego zachowania TV?
Main: LD01B EAX6135 420
Zasilacz: EAX61124201/15
Próbuję naprawić wyżej wymieniony TV znajomego. Po włączeniu do sieci włącza się czerwona standby, jak za steruję z pilota albo klawiatury lokalnej to intensywność świecenia łagodnie w zrasta od 0 do pełnego czerwonego koloru i z powrotem do zera, brak podświetlenia, nie ma obrazu na matrycy. Wymiana wszystkich elektrolitów w zasilaczu, spowodowała że TV w chodzi do pracy, działa podświetlenie ale brak treści obrazu na matrycy, nie reaguję na klawiaturę lokalną i pilota a dioda standby zachowuję jak opisana wcześniej. Ponieważ mam małe doświadczenie w naprawie LCD więc proszę kolegów o po powiedz czy ten TV ma w menu serwisowym opcję: lamp error, co może być przyczyną takiego zachowania TV?
Main: LD01B EAX6135 420
Zasilacz: EAX61124201/15