Witam.
To mój pierwszy wpis na tym forum, ale liczę, że otrzymam pomoc..
Pytanie brzmi, czy w pralkach Ariston AVSD 109 możliwa jest wymiana samej szyby?
Czy trzeba wymieniać całe drzwi?
W lokalnych serwisach słyszę sprzeczne informacje.
Może tu się dowiem czegoś konkretnego?
Dziękuję i pozdrawiam.
To mój pierwszy wpis na tym forum, ale liczę, że otrzymam pomoc..
Pytanie brzmi, czy w pralkach Ariston AVSD 109 możliwa jest wymiana samej szyby?
Czy trzeba wymieniać całe drzwi?
W lokalnych serwisach słyszę sprzeczne informacje.
Może tu się dowiem czegoś konkretnego?
Dziękuję i pozdrawiam.