Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wieża segmentowa. Zostawać przy jednej firmie czy warto "mieszać"?

14 Mar 2013 11:15 1524 6
    User removed account
    User removed account  
    kamiledi15
    Level 10  
    Na pewno lepiej wygląda wieża jednej firmy, niż taka mieszanka różnych rozmiarów, stylów i kolorów. Ale jeśli uważasz, że lepszą jakość dźwięku uzyskasz przez mieszanie, to już kwestia tego, czy wolisz ładniejszy wygląd, czy sprawniejsze działanie. W przeciwieństwie do nowych sprzętów nie powinno być problemów z kompatybilnością (spróbuj np. podłączyć Iphona do laptopa HP przez bluetooth jako punkt dostępu), jeśli kable pasują. Ja na przykład podłączyłem nowoczesne dvd przez cinche do 27-letniej wieży Unitra i hula aż miło.
    User removed account
    User removed account  
    kamiledi15
    Level 10  
    To w takim razie nie rozumiem, po co to pytanie, jeśli z twoich doświadczeń wynika, że niektóre firmy lepiej robią niektóre elementy i masz możliwość je kupić, to nie wiem, nad czym się zastanawiasz :) Chyba, że ktoś potrafi polecić ci podobny jakościowo model tej samej firmy.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    Pablo1964
    Moderator
    Nie ma reguły. Trzeba eksperymentować o doświadczalną drogą dobrać optymalną konfigurację sprzętu. Są pewne wskazówki, sprzęt jednej firmy zgrywa się z drugą lepiej (np. JBL z H/K) a z inną gorzej ale nie można tego traktować jako dogmatu. W przypadku "idealnego zgrania" lub "konfliktu" warto zamieścić informację na forum, jako wskazówkę dla innych użytkowników.