Trafił do mnie z uszkodzonym BU 2508D. Klient twierdził, że robił się pas poziomy jak lekko stuknął było dobrze, aż w końcu wysiadł. Jedyne co znalazłem to zimne lutu na cewkach H i V. zasilacz pracuje prawidłowo, elementy w odch. wszystkie sprawne, BU uszkadza sie w monencie załaczenia. Miał ,może już ktoś taki problem. Dziekuję za sugestie.