Witam tak jak wyżej. Zczytałem kod terminatorem ale po wpisaniu tel. nie zdjął simlocka. Pozostało mu 0 prób. Słyszłem że można to zresetować. Proszę o pomoc!
A div 8.4
Pozdrawiam!
A div 8.4
Pozdrawiam!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam