Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa C 2006 - podłączenie CAR300 do GZ wyświetlacza

08 Kwi 2013 23:11 2001 2
  • Poziom 9  
    Witam

Jest to mój 2 może 3 post wiec proszę o wyrozumiałość.
    Posiadam opla corse C z 2006 roku, w którym mam radio CAR300, świetnie chodzi ale denerwujący jest brak danych z radia na wyświetlaczu. W aucie zamontowany jest wyświetlacz na szynie komunikacji can który nie współpracuj z tym radiem, teraz moje pytanie czy nie ma problemów jeżeli do kupie wyświetlacz 12 pin tid i podłącze według schematów na stronie http://djlj24.fm.interia.pl/ (TID w Astra G, Corsa C). Jedyne obawy mam jak to sie ma do podłączenia oświetlenia oraz czy wyświetlacz będzie się podświetlał w czasie włączenia świateł itp (regulacji kontrastu zegarów). Dodałem schemat podłączenia ale nie wiem czy dobrze to rozgryzłem oraz tabelkę z moja 32 pin wtyczka z oryginalnego wyświetlacz, może ktoś podpowie mi jaki kabalek jest od czego i czy będę mógł je wykorzystać do podłączenia według mojego schematu.

Brakuje mi jeszcze takich styków jak przy moim schemacie :
    1. sygnał prędkości,
    2. moduł kontroli
  • Poziom 43  
    Po prostu spinasz radio z wyswietlaczem i działa - 4 kabelki.
  • Poziom 9  
    dziękuje za zainteresowanie, ale jak można poprosił bym troszkę jaśniej.

A co z podświetlaniem wyświetlacza jak włączę światła itp.

Czy podświetlanie będzie też działać ? W radiu jest wyjście na podświetlenie i wyświetlaczu w astrze I tez miałem. A w tym przypadku nie ma takiego styku na wyświetlaczu. Wynika z tego ze mogę podłączyć i radio będzie chodzić ale co z podświetlaniem