Witam wszystkich. Wierzcie lub nie przewaliłem większą połowę polskich forów jak i te i nie znalazłem odpowiedzi. Posiadam Puga 407 SW a w nim radio RT3. Wcześniej miałem Polo i tam było wejście AUX nie było problemu, tutaj niestety tego wejścia nie ma. Posiadam Puga od listopada 2012 i od tego czasu męczę się z tym mankamentem. Chce podpiąć iPoda. Jak i byłem w okolicy Tarnowa i byłem u prawie wszystkich elektroników w tej okolicy. Żaden nie poradził sobie z tym. Ostatni nawet mi troche popsuł radio bo nie wskazuje temperatury zewnętrznej. Posiada on Peugeot Planet 2000 0.9B. Czy jest mi ktoś w stanie pomóc ? Bardzo proszę o pomoc i nie kasowanie tematu. Zaznaczę, że posiadam kolorowy ekran i wejścia chinch w schowku.