Mam pytanie czy jest już jakiś sposób na to bym mógł posłuchać sobie spokojnie radia w samochodzie peugeot 407 (RT3 z nawigacją) przy wyłaczonym zapłonie (silnik nie pracuje)
Po kilku kilkunastu minutach wyłancza sie radio napis:
Entree en mode economie d'energie
Jest to denerwujące dosyć.
Druga sprawa to "brzęczyk" niezapiętych pasów. Po przekroczeniu 10km/h wydaje nieprzyjemne dzwięki .(odlutować głosniczek ?)
Proszę o porady
Po kilku kilkunastu minutach wyłancza sie radio napis:
Entree en mode economie d'energie
Jest to denerwujące dosyć.
Druga sprawa to "brzęczyk" niezapiętych pasów. Po przekroczeniu 10km/h wydaje nieprzyjemne dzwięki .(odlutować głosniczek ?)
Proszę o porady