Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ursus c-360 pęknięty przewód hamulcowy

16 Kwi 2013 21:16 3321 10
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie, dzisiaj podczas prac polowych urwałem przewód hamulcowy w Ursusie c 360 . Na nieszczęście ten najdłuższy siedząc w ciągniku idzie on do lewego koła i mam problem ponieważ nie mogę go odkręcić od zwojnicy , mam następujące pytanie.
    Czy ten przewód można połączyć gumowym przewodem na ściskach??
    Lub w jakiś inny sposób, tak żeby go nie wykręcać. Ponieważ brak jest dobrego dostępu do wymontowania go.
    Z góry dziękuje za pomoc.
  • Specjalista Maszyny Rolnicze
    Nie zwojnica tylko zwolnica. Nie ma szans tak to zesztukować. na razie możesz co najwyżej zaślepić tą pompę a hamować tylko tą dobrą.
  • Poziom 8  
    Niestety po drugiej stronie mam popsuty cylinderek. a nie masz jakiegoś patentu jak to odkręcić?
    Już nie pamiętam jak tam jest z dojściem. Trzeba kombinować. nasadka na przegubie, przyspawać coś do zakówki.
  • Poziom 16  
    Palnikiem rozgrzać i odkręcić.
  • Poziom 8  
    Trzeba mieć palnik
    Tak.... cylinderek hamulcowy palnikiem he he. Bardzo mądra rada.
  • Moderator Samochody
    Skoro kluczem nie idzie, to niestety - albo jeździsz bez hamulców, albo robisz je tak, jak powinny być. Całość do ogarnięcia w jedno popołudnie.
  • Poziom 8  
    Panowie ukręciłem przewód i odkręciłem nasadką , lecz mam kolejne zmartwienie 5 godzin próbowałem wkręcić nowy i bez powodzenia.
  • Poziom 13  
    Zdejm koło , zdejm błotnik i masz wszystko na wierzchu. Po omacku rzeczywiście tam trudno trafić .
    Powodzenia.