Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Automapa android - cały czas wyskakuja aktualizacje głosów nie pokazuje mapy

17 Kwi 2013 12:14 24078 9
  • Poziom 15  
    Witam, mam automapę na android i cały czas po uruchomieniu wyskakują aktualizację głosów wybieram np Hołowczyca pokazuje ze pobiera i jak skończy to znowu wskakuje w okno aktualizacji i nie uruchamia mapy. Pomocy
  • Poziom 38  
    Na poczatek skasuj moze folder "settings", lub sprawdz, czy nie ma statusu "read only".

Poza tym proponuje testy robic na oryginalnej wersji DEMO, a nie walnietym piracie z Chomika od Sylwi ;P ;/
  • Poziom 15  
    Właśnie szukam wersji demo i nie mogę pobrać na android będę wdzięczny za link
  • Poziom 38  
    To szukaj w Android Market / Google Play, a nie na Chomiku czy innych torrentach :)
  • Poziom 9  
    co znaczy read only (tylko do odczytu?) ale co i jak sprawdzic
  • Poziom 38  
    Wiesz Kolego Szanowny, odkrylem swietna strone, ktora od razu odpowiada na takie, a nawet ciekawsze pytania, bez zadawania pytan na Forum - Zajrzyj tutaj (klik) !

A TUTAJ (klik) znajdziesz swietnego Tlumacza!
  • Poziom 33  
    Panowie znajomy ma również ten sam problem. Mozliwe że za nowy android 4.1.2 ?
  • Poziom 32  
    tele_sim napisał:
    Panowie znajomy ma również ten sam problem. Mozliwe że za nowy android 4.1.2 ?

Ja miałem problem pod Androidem 4.1.2 - brak mapy - wersja testowa ze strony producenta.
    Pomogło włączenie domyslnej czcionki.

A ten problem z wątku to myślę, że to wina pirata.
  • Poziom 9  
    Spróbuj folder z mapą umieścić w pamięci wewnętrznej a nie sd u mnie to pomogło andek 4.1.2