Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Fabia 2000 - Programowanie pilota alarm Getronic GT111

kryststgpom 22 Apr 2013 16:35 4800 3
    kryststgpom
    Level 25  
    Proszę o info czy i jak można zaprogramować pilota bez Vaga, poniżej podaję dane, które są na centralce oraz zdjęcie pilota (Skoda Fabia 2000r.):

Getronic SR1
    Serie 906B90102F
    020026
    A-000190
    GT111 Vag

Skoda Fabia 2000 - Programowanie pilota alarm Getronic GT111
    kryststgpom
    Level 25  
    Znalazłem instrukcję jak zaprogramować pilota, jednak warunkiem wymaganym do tego jest rozbrojenie alarmu. W związku z tym mam pytanie jak rozbroić alarm bez pilota, po odcięciu na chwilę nap. zasilania alarm znowu się uzbraja, więc nie da się doprogramować pilota, poradzi ktoś jak to zrobić?
    Hoolgarez182
    Level 14  
    Witam. Przepraszam, że się wtrącę... Rozumiem, że mając fabrycznie montowaną centralkę alarmu Getronics GT109F (czarna skrzynka po prawej stronie silnika z potencjometrem i sześcioma swtchami pod pokrywką oraz zamkiem On_OF) synchronizowanie pilota z wykorzystaniem VAGa jest niemożliwe, ponieważ centralka jest wmontowana z pominięciem CANa?
    tmichal24
    Level 11  
    Też podłącze się do pytania jak zapisać piloty do tego alarmu. Rozładował mi się akumulator wymontowałem go i nie wyłączyłem alarmu. Kiedy zamontowałem nowy akumulator alarm się włączył i nie mogłem go wyłączyć za pomocą pilota ani jednego ani drugiego.
    Przeczytałem już cały internet na temat tego alarmu ale nic mi nie pomogło. Dezaktywuje alarm ukrytym przełącznikiem przestaje wyć przestawiam przełącznik 2 na on przekręcam kluczyk i wciskam przycisk na pilocie. Nic się nie dzieje.
    Może znacie kogoś kto mógłby to naprawić. Z tego co wiem to przedstawiciela wymienionego alarmu w Polsce nie ma.