Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna - Nie świeci lampka po otwarciu drzwi

24 Kwi 2013 09:37 11748 11
  • Poziom 11  
    Witam.Mam Lagune 1998r 2,0 16V. Po otwarciu drzwi nie zaświeca mi się lampka wewnątrz auta,gdy otworzę inne drzwi zaświeca się.Nie ma sygnału komputera gdy zostawię auto na włączonych światłach a zawsze albo komputer mówił albo dawał sygnał.W ostatnim czasie wymieniałem zamek w drzwiach kierowcy bo padł czujnik od zamknięcia drzwi po wymianie było wszystko o.k jakiś czas.Czy ktoś podpowie gdzie szukać usterki
  • Poziom 31  
    Krańcówka od drzwi. Na resztę pytań odpowiedz sobie samemu.
  • Poziom 14  
    WD - 40 powinno załatwic sprawę

Moderowany przez Błażej:

Gdzie i w czym to WD ma pomóc?

• Poziom 14  
    W drzwiach masz czujnik taki czarny z gumą na froncie wymien i po kłopocie na szrocie kupisz go za grosze... Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Kolego a ten czujnik jest przy zamku tam gdzie jest siłownik zamka czy gdzie indziej? Kolega wcześniej pisał WD40 ale gdzie bo przy zamku właśnie jest czysto napewno wszystko styka dobrze właśnie przed chwilą rozbierałem.
  • Poziom 14  
    Na słupku środkowym powinien być jest tylko jeden a drugi masz z tylu blisko zamka drzwi tylko czujniki nie są na drzwiach tylko na budzie...
  • Poziom 11  
    W tej lagunie nie ma czujników na budzie tylko czujnik jest w zamku tym co jest w drzwiach.Te laguny mają wbudowany czujnik w zamku.Tylko dziwne zamek wymieniałem bo padł czujnik i informowało że auto nie jest zamknięte i nie mogłem pilotem zamknąć drzwi.Po wymianie było ok.Czyli jakby zepsuł się ten sam czujnik to informowało by że drzwi są otwarte i nie mógłbym zamknąć auta tak jak wcześniej było.Prąd do zamka dochodzi.
  • Warunkowo odblokowany
    Napewno masz 2 krańcówki
  • Poziom 11  
    Witam kolego nie mam krańcówek na budzie tylko w zamku.Ale zawsze komputer mówił lub pikał gdy drzwi były nie domknięte lub ręczny nie spuszczony do końca w tej chwili komputer nie daje żadnych znaków że coś jest nie tak.jak pasy były nie zapięte tez dawał sygnał a teraz nie daje
  • Warunkowo odblokowany
    Sprawdzić bezpieczniki a najlepiej podpiąć Clipa może coś pokaże
  • Poziom 11  
    Sprawdź wiązkę kabli na przegubie drzwi czasami tam potrafi się przerwać kabelek.
  • Poziom 11  
    Wina była po stronie zamka kupiłem siłownik od starszej laguny nie było czujnika w nim Wymieniłem i gra wszystko