Mam problem z radiem w moim Peugeocie 407, posiadam duże radio z nawigacją i nie wiem, co się dzieje - jak się nagrzeje samochód od słońca (nie chodzi mi o silnik), to przestaje mi grać radio, są takie szumy jakbym nie miał podłączonej anteny, ale nad ranem jak jest zimno, to gra dobrze, miał ktoś coś takiego albo ktoś wie, co to może być?