logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

peugeot 407 - nie chodzi radio gdy samochód postoi na słońcu

kamil407sedan 24 Kwi 2013 10:57 1086 3
REKLAMA
  • #1 12233743
    kamil407sedan
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Ocena: 10
    Mam problem z radiem w moim Peugeocie 407, posiadam duże radio z nawigacją i nie wiem, co się dzieje - jak się nagrzeje samochód od słońca (nie chodzi mi o silnik), to przestaje mi grać radio, są takie szumy jakbym nie miał podłączonej anteny, ale nad ranem jak jest zimno, to gra dobrze, miał ktoś coś takiego albo ktoś wie, co to może być?
  • REKLAMA
  • #2 12234019
    ziomus90210
    Poziom 35  
    Posty: 2857
    Pomógł: 281
    Ocena: 559
    Jak radio nie chodzi to przyczep mu kółka to zacznie może jeździć.
    A poważnie to jaki to model ? Prawdopodobnie rozstraja się coś od zmian temperatury. Masz tam jakiś wzmacniacz antenowy ? Może pod dachem? Jaka antena?
  • REKLAMA
  • #3 12236979
    kamil407sedan
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Ocena: 10
    jest to peugeot 407 z dużą nawigacją z radiem rt3, jeżeli by się roztrajało coś to co z tym zrobić? nie wiem czy jest tam jakiś wzmacniacz antenowy i nie wiem jaka jest też antena bo jej nigdzie nie widać

    Dodano po 25 [minuty]:

    prawdopodobnie antena znajduje się w tylnej szybie
  • #4 12263513
    kamil407sedan
    Poziom 9  
    Posty: 7
    Ocena: 10
    radio mi się samo naprawiło na szczęście przyczyna była chyba taka że odpinałem je kiedyś i musiało się roztroiś czy coś takiego ale po jakimś tygodniu wróciło wszystko do normy
REKLAMA