Witam!
Próbuję zrobić OSD na układzie max7456. Patrząc na schemat z datasheet nie jestem pewny co zrobić z wyjściami VSYNC, HSYNC i LOS. Jeśli ich nie używam mam podłączyć do masy czy zostawić wiszące?
Próbuję zrobić OSD na układzie max7456. Patrząc na schemat z datasheet nie jestem pewny co zrobić z wyjściami VSYNC, HSYNC i LOS. Jeśli ich nie używam mam podłączyć do masy czy zostawić wiszące?