Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki Bluetooth MC 900B MODECOM brak działania z PC - WIN7

07 Maj 2013 13:54 3798 12
  • Poziom 11  
    Witam,
    Kupiłem słuchawki j/w na początku miałem problem ze sterownikami ale poradził sobie programik typu Drivr genius i teraz problem jest inny mianowicie nie wiem jak mam zrobić aby słuchac przez nie muzyki z winampa oraz rozmawiac prez team speka, w sumie kupiłem je własnie do tego :/
  • Poziom 23  
    Na pasku powinieneś mieć systemową ikonę głośności.
    Klikasz prawym klawiszem myszki, wybierasz "urządzenia odtwarzające" otworzy się okienko z dostępnymi urządzeniami, jeśli jest tu są słuchawki klikasz klikasz na nie prawym klawiszem myszy i wybierasz "ustaw jako domyślne urządzenie" bądź "ustaw jako domyślne urządzenie komunikacyjne".
  • Poziom 11  
    obecnie jestem w pracy, ale z tego co pamiętam przy ikonce głośności był znaczek o braku urządzenia.
  • Poziom 23  
    Tam w menu urządzeń odtwarzających?
    Mam nadzieję, że najpierw oczywiście sparowałeś komputer ze słuchawkami?
    (dodaj urządzenie BT, wpisujesz kod itp)
  • Poziom 11  
    Urządzenie było dodawane przez bluetooth - wyświetla się w urządzeniach pod nazwą PURE, więc wydaje mi się, że zostało sparowane.

Windows nie wymagał ode mnie żadnego kodu.
  • Poziom 11  
    zgf1 napisał:
    Na pasku powinieneś mieć systemową ikonę głośności.
    Klikasz prawym klawiszem myszki, wybierasz "urządzenia odtwarzające" otworzy się okienko z dostępnymi urządzeniami, jeśli jest tu są słuchawki klikasz klikasz na nie prawym klawiszem myszy i wybierasz "ustaw jako domyślne urządzenie" bądź "ustaw jako domyślne urządzenie komunikacyjne".

niestety nie mam tam słuchawek :/

Sprzęt sparowany poprawnie - załączam screen
  • Poziom 10  
    Witaj,

Czy udało Ci się uruchomić te słuchawki? Mój problem jest nieco inny - otóż komunikacja w zakresie dźwięku (głośniki/mikrofon) jest OK, natomiast użycie przycisków poprzedni/następny/pauza nie daje żadnego efektu i szukam przyczyny.
  • Poziom 11  
    niestety nie udąło mi się :/
  • Admin grupy komputery
    kuberra napisał:
    poradził sobie programik typu Drivr genius
    Skąd pewność, że ten program zainstalował poprawne sterowniki?
  • Poziom 10  
    u mnie pewność co do sterowników żadna; fakt faktem, że:
    - producent nie dostarczył żadnych (teoretycznie więc powinny wystarczyć systemowe)
    - instrukcja obsługi milczy na ten temat
    - serwis techniczny producenta napisał co następuje
    Cytat:

Witam.
    Dziękujemy za zainteresowanie i zakup firmowych produktów MODECOM.
    Nie wszystkie moduły Bluetooth sa kompatybilne z naszymi słuchawkami.(PURE). W miare możliwości proszę sprawdzić z innym modułem Bluetooth. Można dokupić inny na USB ( nie wielki koszt).
    Pracujemy nad zaistniałym problemem o wynikach natychmiast Pana poinformujemy. Zawsze może Pan zareklamować urządzenie. Proszę o cierpliwość. Pozdrawiamy

czyli nic sensownego
  • Admin grupy komputery
    murmi123 napisał:
    czyli nic sensownego
    Jak to nic? Sprawdź z innym Bluetooth.
  • Poziom 11  
    może warto by było zakupić bluetooth modecoma ?
  • Poziom 11  
    zakupiłem innego bluetootha, była do niego cd instalacyjna, gdy chce połączyć urządzenia wyskakuje że mam wpisać pin przy nazwie urządzenia pure (czyli moich słuchawkach) jednak nie ma go w instrukcji użytkowania , jest jakiś standardowy pin MODECOM >?

kod pin trafiony przez przypadek 0000

Słuchawki działają ale tylko jako odtwarzacz muzyki... ustawiłem jako głośniki domyślne bluetooth i do opcji nagrywania to samo ale niestety mikrofon nie działa... jakaś idea ?