jak zrobić aby strona html zawierająca wiele tabel, była wyświetla na jednakowo we wszystkich przeglądarkach o róznej rozdzielczości, chodzi o to aby zawsze była na cały ekran i nie robiły się paski przewijania w lewo-prawo
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam