Witam!!
Mam wieże philipsa AS450! I jeden kanał w tej wieży gra bardzo cicho, myślałem że poszła końcówka mocy ALE na CD gra ładnie i elegancko na dwa kanały natomiast na radiu, kasecie i Phono-aux gra tylko na jednym (na drugim jest cicho)!!!! I jeszcze jak nagrywam na taśme to też tylko na jeden kanał a na drugim cicho.... Kurde nie mam pojęcia co może być przyczyną tej usterki.... wiem że wieża jest stara ale zawsze cos.....
Pozdrawiam!
Mam wieże philipsa AS450! I jeden kanał w tej wieży gra bardzo cicho, myślałem że poszła końcówka mocy ALE na CD gra ładnie i elegancko na dwa kanały natomiast na radiu, kasecie i Phono-aux gra tylko na jednym (na drugim jest cicho)!!!! I jeszcze jak nagrywam na taśme to też tylko na jeden kanał a na drugim cicho.... Kurde nie mam pojęcia co może być przyczyną tej usterki.... wiem że wieża jest stara ale zawsze cos.....
Pozdrawiam!