Po postawieniu W7 na nowo uzupełniam bazę programów, chcę zainstalować program do pdf, - miałem na myśli adobe readera.pl albo foxit reader.pl .
Czy są jeszcze jakiekolwiek strony z których można pobierać darmowe programy bez dodatków toolbar czy też podobnych. Czy można pominąć programy wspomagające pobieranie, które dodają różnego rodzaju badziewia pomimo odznaczenia toolbarowych funkcji?
Czy są jeszcze jakiekolwiek strony z których można pobierać darmowe programy bez dodatków toolbar czy też podobnych. Czy można pominąć programy wspomagające pobieranie, które dodają różnego rodzaju badziewia pomimo odznaczenia toolbarowych funkcji?