Witam wszystkich czy spotkał się ktoś z uszkodzeniem właśnie tego sterownika on zabudowany jak całość ze sterownikiem wycieraczek sprawdziłem wszystko tzn napięcie sterujące z przełącznika wycieraczek dochodzi i z przekaźnika już na pompkę też jest wyjśćie więc dlatego podejżewam że jest coś uszkodzone w tej kostce.Jest tam jakiś układ (smd) i wygląda że na niego idzie sterowanie.Często się spotyka uszkodzenia tego modułu i jaki jest koszt jego jak ktś się orienuje.Chodzi o SKODĘ OCTAVIĘ 1,9 TDI