Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gadu Gadu - po wybraniu użytkownika pojawia się błąd skryptu programu IE.

12 Mar 2005 14:49 2865 14
  • Poziom 17  
    Na poczatku powiem, ze wgranie po raz kolejny niczego nie zmienila. Problem polega na tym, ze jezeli wybieram jakegos uzytkownika z listy to po otwarciu wyskakuje mi dodatkowe okno "Blad skryptu programu Internet explorer " z pytaniem "czy chcesz kontynuowac otwieranie skryptow na tej stronie", cokolwiek nie nacisne TAK lub NIE to nie ma to wplywu na dalsza kontynuacje. Denerwuje mnie tylko to okno, musze za kazdym razem je zamykac. Co mozna z tym zrobic?
    Nie przy kazdym uzytkowniku z listy to wystepuje!
    Dziekuje za wszelka pomoc.
  • Poziom 20  
    Jaki masz system. Może to wirus. Spróbuj usunąć wszystkie pliki folder.htt i desktop.ini.
  • Poziom 18  
    Jesli mazs win XP moze trzeba ustawic zgodnosc systemow ostatecznie przeinstaluje gadu-gadu
  • Poziom 29  
    a jaki masz poziom zabezpieczen w windzie
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Sumijąc dotychczasowe pytania: podaj jakiej wersji Windows uzywasz, jaka masz wersję Internet Explorera, czy masz zainstalowane poprawki *Service Pack) i które.
  • Poziom 29  
    i czy masz zainstalowana java virtual machine ...
  • Poziom 17  
    Uzywam XP, mam zainstalowane wszystkie uaktualnienia. Ze mna bedzie troche klopotu bo niestety nie jestem biegly akurat w komputerach i nie na wszystkie pytania moge odpowiedziec precyzyjnie ale wydaje mi sie ze to sie stalo po wgraniu ostatniej aktualizacji jaka byla. Nie jestem pewien i nie chciał bym tu niczego sugerowac. Internet Explorer 6.0 , poziom zabezpieczen sredni, co do java virtual machine to chyba nie mam zainstalowanej ale ...(nie wiem nawet gdzie tego szukac) :)
  • Poziom 29  
    spróbuj od wgrania java virtual machine (odpowiada za wiekszosc skryptow uruchamianych na stronkach..) a znajdziesz to na

underpl.org
  • Poziom 17  
    Tu raczej chodzi o banner reklamowy.
    Ja bym przejżał w Internet Explorer: Narzędzia >> Opcje internetowe i tam poszukał coś o Javie ew.Flashu
    Pozatym spróbował z Banner killerem.
  • Poziom 14  
    Sa takie programy jak PSI Miranda Tlen obsluga gg i innych sieci
  • Poziom 12  
    Dlaczego nie mogę uruchomić programu Gadu-Gadu pod Windows XP?

W celu rozwiązania problemu z uruchomieniem programu Gadu-Gadu po zastosowaniu autmatycznej aktualizacji należy zainstalować wszystkie patche do systemu Windows XP w tym Service Pack 1 z witryny Windows Update pod adresem windowsupdate.microsoft.com. Jeżeli nie ma takiej możliwości z powodu np. wolnego łącza, można sprobować ustawić tryb zgodności dla programu Gadu-Gadu. W tym celu należy:

1. Przejść do katalogu, w którym zainstalowany jest program. Można to zrobić poprzez kliknięcie prawym klawiszem myszki na ikonie Gadu-Gadu w menu Start - Programy, wybraniu Właściwości oraz kliknięciu na przycisk "Znajdź cel". Dostaniemy się dzięki temu do interesującego nas katalogu (zwykle jest to C:\Program Files\Gadu-Gadu)

2. Kliknąć prawym klawiszem myszki na ikonie gg (bądź gg.exe), wybrać Właściwości i przejść do zakładki Kompatybilność.

3. Zaznaczyć opcję Uruchom ten program w trybie kompatybilności i wybrać Windows 98 / Windows Me.

4. Kliknąć OK.

5. Z menu Start wybrać opcję Uruchom i wpisać C:\Documents And Settings\Nazwa profilu. Jeżeli nie pamiętamy nazwy profilu, wpiszmy jedynie C:\Documents And Settings - pojawią się katalogi profili, wybierzmy własny i przejdźmy do podkatalogu Gadu-Gadu (czyli pełna ścieżka to C:\Documents And Settings\Nazwa profilu\Gadu-Gadu)

6. W ww. katalogu Gadu-Gadu należy kliknąć prawym klawiszem myszy na katalog z nazwą profilu w Gadu-Gadu (np. Ja) i wybrać opcję Kopiuj.

7. Należy przejść ponownie do katalogu gdzie zainstalowany jest program Gadu-Gadu (patrz pkt. 1), utworzyć w nim nowy katalog o nazwie Users poprzez kliknięcie prawym klawiszem myszy na pustym miejscu oraz wybraniu z menu kontekstowego opcji Nowy - Folder.

8. Po utworzeniu nowego katalogu Users należy kliknąć na niego prawym klawiszem myszy i z menu kontekstowego wybrać opcję Wklej.

9. Można już uruchomić program Gadu-Gadu. Jeżeli nie załaduje się automatycznie nasz profil, należy anulować tworzenie nowego i po ukazaniu się głównego menu programu wybrać z menu Gadu-Gadu opcję Użytkownik - (np. Ja)

źródło: strona gadu-gadu.pl
  • Poziom 21  
    Jave możesz pobrac z mojego serwera jest w katalogu PUB ftp://telrad.ath.cx login:ppp pass:ppp. niestety nie mam szybkiego łącza i najwyżej może się zalogować na serwer 3 osoby.
  • Poziom 30  
    ja ci powiem bo mam to samo masz w antywirusie (ja mam avast4.6!home edition )ustawione blokowanie skryptów na stronach odblokuj to w antywirusie i nie bedzie juz tego komunikatu

na gorze w okienku nad kontaktami powinienes miec cos takiego :
    "400 X-Antivirus: avast! 4 X-Antivirus-Status: Clean " to jest wlasnie to zablokowanie skryptu
  • Poziom 15  
    Moze to dziwnie zabrzmi ale ja bym obstawial ze to JAVA - mialem taki blad gdy nie mogl mi wyswietlisc reklamy bo nie mialem JAVY, Sprobuj sciagnac sobie jave i zobacz czy bedize dalej to samo.
  • Poziom 17  
    Ok. Po zainstalowaniu java virtual machine wszystko wrocilo do normy. Dzieki wielkie wszystkim! :please:

Dodano po 7 [minuty]:

Ps. jezeli chodzi o avasta, to kolega oleg30 ma racje mam taki komunikat.