Witam , posiadam 2 głośniki Tonsila GDS 20/10, zastanawiam sie jakie do tego dać odubowy (BR, czy closed), ponieważ chce zrobić z nich 2 kolumienki uzupełnoine jakims wysokim (ale o mni w przyszłości)jakie wymiary dać i ew Br, żeby przyzwoicie grały, prosze o pomoc...pozdrawiam