Witam
Mam programator czasowy tygodniowy Zext tsge2 u góry ma styki opisane 1 i 2 czyli podpina się zasilanie a z dołu styki 5,4 ,3 prosze o pomoc jak go podłaczyć a dokładnie żarówkę.
POZDRAWIAM
Mam programator czasowy tygodniowy Zext tsge2 u góry ma styki opisane 1 i 2 czyli podpina się zasilanie a z dołu styki 5,4 ,3 prosze o pomoc jak go podłaczyć a dokładnie żarówkę.
POZDRAWIAM