Witam, mam problem z elektryką, nie mam tylnego światła i podświetlenia zegarów. Też problem z przednimi światłami, bo zerwały mi się kable, podłączyłem je ponownie i tak światła mam postojowe drogowe, mam jedynie długie, krótkich nie mam, lecz jeśli przełożę żarówki z l do p klosza wtedy mam krótkie światła, lecz wtedy długie tylko na 1 żarówce. Nie dochodzi prąd do kostki od światła tylnego, mierzę prąd zmienny 200 i zero napięcia. Czy rozebrać całą instalację i zobaczyć, czy kable nie są przerwane, przetarte czy na sztywno podłączyć od kabel żółty od regulatora podpiąć do kabla brązowego od tylnego światła, proszę o wytłumaczenie, bo z elektroniką nie miałem nigdy do czynienia.