Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programator Beretta - Zbyt duża różnica temperatur.

22 Wrz 2013 00:16 1950 1
  • Poziom 36  
    Witam kolegów!
    Zakładam nowy temat bo mam spory dylemat, kocioł Beretta Junior 21 esi, a w nim zamontowany programator firmowy Beretta który 1 raz na oczy widziałem jak długo pracuje w fachu, 1 pokrętło, dwa czerwone przyciski i wyświetlacz, jest on bez przewodowy, opis na programatorze tzn jego tylnej części to : Beretta - RS transmitter 27004650 seria 09600258. Niestety nie posiadam jego fotki ale jeśli to pomoże to je wstawię, programator ustawiony na np. 20 st C. Przegrzewa do 22 st C aż spadnie do 18 st C, i tak ciągle, jak dla mnie to jak na dedykowany programator to zbyt dużo on przegrzewa i wychładza, był on w komplecie z kotłem, Czy ktoś wie co to za cudo i czy można w nim zmienić parametry by pracował poprawie? Dodam też że nawet autoryzowany serwisant nie wiedział co to za wynalazek, pomóżcie Koledzy bo znajoma z nim szału dostaje a ja jestem bez radny..
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 36  
    Programator wymieniłem na jeszcze dawny model delta dore TYBOX 810;) Temacik zamykam.