Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Ch這dziarka Ardo - nie ch這dzi

17 Mar 2005 20:04 6022 22
  • Poziom 12  
    witajcie
    Mam problem z lodowka , efekt jest taki iz zamrazalnik mrozi jak trzeba natomiast w komorze chlodziarki jest temp pokojowa. To zwykla lodowka ardo nie pamietam teraz dokladnego jej oznaczenia ale jest jednokomorowa i niweielka ok 1,2m wysoka. Czym moze byc to spowodowane ze zamrazalnik mrozi dobrze a chlodziarka nie to chyba ten sam uklad chlodzenia ???
  • Admin grupy AGD
    Jak jest jedna spr篹arka, to jest jeden uk豉d. W tym przypadku wo豉j fachmana od lod闚ek (nieszczelno嗆, blokada uk豉du). Sam tego nie naprawisz.
    Pozdrawiam.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 12  
    wlasnie tu na forum szukam fachowca ktory dalby mi jakies wskazowki .
    Nie mam za duzo kasy a taki fachowiec to troszke kosztuje Tak wiec jak ktos ma jakis pomysl to niech mi podpowie ,pozdrawiam
  • Admin grupy AGD
    jabi napisa:
    wlasnie tu na forum szukam fachowca ktory dalby mi jakies wskazowki .
    Nie mam za duzo kasy a taki fachowiec to troszke kosztuje Tak wiec jak ktos ma jakis pomysl to niech mi podpowie ,pozdrawiam

Ale "fizycznie" taki fachowiec do Ciebie nie przyjdzie... :wink:
    Co do wskaz闚ek (teoria), mo瞠sz wpisa dowolne s這wo, np: LOD紟KA w wyszukiwarce forum.

Przyk豉d: https://www.elektroda.pl/rtvforum/search.php?mode=results

Pozdrawiam i 篡cz mi貫j lektury.
  • Poziom 17  
    Musisz wezwac fachowca bo sam tego nie naprawisz z powodu braku sprzetu do naprawy , wiec zadne wskazowki ci w tym wypadku nie pomog niestety. Cokolwiek by to nie by這 nieszczelnosc czy blokada ukladu to w obu przypadkach trzeba nape軟ic lod闚e. Troszke kasy ci skubnie od 130 do 200 st闚ek, zalezy na kogo trafisz.
    Powodzenia
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 12  
    sorki bleble ale mnie juz nie bylo

Tak wylacza sprezarke

pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

Teraz dopiero widze Bleble ze twoj post byl przed moim nie wiem ale jakis go przeoczylem jeszcze raz sorki
  • Poziom 11  
    Ja tez bym chetnie posluchal co z tym fantem zrobic.Obiawy identyczne.Sprezarka chodzi,nie chodzi za to wiatraczek z tylu lodowki(podlaczony na krotko chodzi),i grzeje sie silowniczek odpowiedzialny za otwieranie kratki w gornej komorze(chlodziarki).Prosze pomozcie
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Kol. wojto 737.Ty masz lod闚k typu "no frost" je郵i u Ciebie nie dzia豉 wentylator to prawdopodobnie uszkodzony modu.Si這wniczek ma si grza i kratka powinna by otwarta.W niekt鏎ych typach w module by bezpiecznik ;sprawd czy nie jest spalony.
  • Poziom 11  
    Kol. cezet masz racjie.Slilniczek stoi a silowniczek od kratki jest goracy(ale kratke otwiera i zamyka).Myslalem ze ten silowniczek sie zepsol bo jak go rozebralem to w srodku byly poprzypalane plastiki.Bezpiecznik tez znalazlem.Jak go mierzylem to mial przerwe ale zwarlem go na krotko i zadnych zmian(lodowka nie chodzi jak nalezy) po za jedna-jak pokalem lekko po przekaznikach to patrzac od frontu tej plytki to ten po lewej po puknieciu zaiskrzyl i wysiadly korki.Czy to znaczy ze trzeba ta plytke wymienic czy szukac gdzie indziej?
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Niestety nie jestem elektronikiem,ale w takich przypadkach wymienia貫m modu.Nie wiem czy s one jeszcze dost瘼ne.Dwa razy z braku laku zastosowa貫m u moich znajomych zegar czasowy(stosowany m.in. w ladach ch這dniczych) i ustawia貫m czas rozmra瘸nia co 6 godz. po 15 min.(wy陰czenie spr篹arki i wentylatora a za豉czenie grza貫k).Chodz ju dobrych 6 lat bez zarzutu.Mo瞠 kt鏎y z elektronik闚 co doradzi.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 11  
    Mnie jednak zastanawia fakt, ze pukniecie w pierwszy przekaznik na plytce powoduje wywalenie korkow.
    Bleble mowisz o sondzie w zamrazalce, czy o jakiejs innej?
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 11  
    Cos jednak musi byc nie tak bo jak wspomnialem wczesniej bezpiecznik tez byl przepalony Pytanie tylko dlaczego.I teraz pytanie czy cos jest nie tak z plytka i czy oplaca sie ja kupic czy moze gdzie indziej szukac.Jaka jest wogole cena takiej plytki,pewnie sporo bo to jak mi sie wydaje caly mozg ukladu.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 11  
    Wizualnie jest prawie identyczny.Czyli radzisz kupic nowy modul?Przekaznik ten co iskrzyl jest na rysunku po lewej.
  • Poziom 14  
    ,,Myslalem ze ten silowniczek sie zepsul bo jak go rozebralem to w srodku byly poprzypalane plastiki.Bezpiecznik tez znalazlem.Jak go mierzylem to mial przerwe ale zwarlem go na krotko i zadnych zmian (lodowka nie chodzi jak nalezy)''

My郵, 瞠 tu jest ca造 problem.
    Pozdrawiam
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 14  
    Skoro pali bezpieczniki przy si這wniku, to mo瞠 jest uszkodzony si這wnik.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 11  
    Na poczatek mysle aby wymienic ten silowniczek od kratki i bezpiecznik.Zobacze co sie bedzie dzialo.Pozniej najwyzej pojdzie plytka do wymiany.