Hej!
Jakby co to w temacie sieci jestem zielony jak liść na wiosnę
Chciałbym dowiedzieć się jak zrobić grupę domową przez wifi. Router jest od Multimedia Polska (dostawcy internetu). Model to: Cisco EPC2425
Możecie mnie poprowadzić za rączkę?
Próbowałem zrobić, ale mi się nie udało.
Liczę na Waszą pomoc
mamakapcia
Jakby co to w temacie sieci jestem zielony jak liść na wiosnę
Chciałbym dowiedzieć się jak zrobić grupę domową przez wifi. Router jest od Multimedia Polska (dostawcy internetu). Model to: Cisco EPC2425
Liczę na Waszą pomoc
mamakapcia