Witam mam komputer i laptopa w laptopie mam kartę beż przewodową
i dziś wsadziłem kartę beż przewodową do Pc i teraz proszę wasz o pomoc w utworzeniu sieci pomiędzy nimi na Pc mam 512kb/s
i chciałby żeby net tez był na laptopie system mam Xp professional.
Jestem całkowici zielony w tych sprawach za pomoc z góry dziękuje
i dziś wsadziłem kartę beż przewodową do Pc i teraz proszę wasz o pomoc w utworzeniu sieci pomiędzy nimi na Pc mam 512kb/s
i chciałby żeby net tez był na laptopie system mam Xp professional.
Jestem całkowici zielony w tych sprawach za pomoc z góry dziękuje