Do Moderatora: nie znalazłem odpowiedniego forum, bardzo proszę o przekierowanie.
Witajcie Koledzy.
Chciałbym wymienić uszkodzone mechanicznie nadajnik i odbiornik wiązki podczerwieni, znajdujące się przy słupkach bramowych. Odbiornik ma na wyjściu, oprócz zasilania, styki C, NO oraz NC. Niestety, majstrowie tynkujący płot urwali przewody odbiornika od łączówek sterownika. Nie jest mi znany typ sterownika; na płytce elektroniki jest tylko napis ECO 2000, jest tam również 5 diod świecących, opisanych:STOP, START, PED, FOTO 1, FOTO 2.
Niestety, nie ma do urządzenia żadnych papierów.
Proszę Kolegów o pomoc w identyfikacji urządzenia. Dołączam kilka fotek.
Tadeusz
Witajcie Koledzy.
Chciałbym wymienić uszkodzone mechanicznie nadajnik i odbiornik wiązki podczerwieni, znajdujące się przy słupkach bramowych. Odbiornik ma na wyjściu, oprócz zasilania, styki C, NO oraz NC. Niestety, majstrowie tynkujący płot urwali przewody odbiornika od łączówek sterownika. Nie jest mi znany typ sterownika; na płytce elektroniki jest tylko napis ECO 2000, jest tam również 5 diod świecących, opisanych:STOP, START, PED, FOTO 1, FOTO 2.
Niestety, nie ma do urządzenia żadnych papierów.
Proszę Kolegów o pomoc w identyfikacji urządzenia. Dołączam kilka fotek.
Tadeusz