Witam. Jestem początkujący i mam pewien problem.
W każdym z 3 pokoi mam gniazdka antenowe, które pozostały po telewizji kablowej (aktualnie nie mam już kablówki i korzystam z telewizji cyfrowej). W dużym pokoju znajduje się telewizor natomiast antena pokojowa znajduje się w 2 pokoju i jest połączona bezpośrednio kablem antenowym. Problem jest w tym że kabel "idzie" przez całe mieszkanie. Czy jeżeli podłącze kabel antenowy z telewizora do gniazdka antenowego nr 1 i 2 kabel z gniazdka nr 2 do anteny pokojowej to uzyskam sygnał ?
W każdym z 3 pokoi mam gniazdka antenowe, które pozostały po telewizji kablowej (aktualnie nie mam już kablówki i korzystam z telewizji cyfrowej). W dużym pokoju znajduje się telewizor natomiast antena pokojowa znajduje się w 2 pokoju i jest połączona bezpośrednio kablem antenowym. Problem jest w tym że kabel "idzie" przez całe mieszkanie. Czy jeżeli podłącze kabel antenowy z telewizora do gniazdka antenowego nr 1 i 2 kabel z gniazdka nr 2 do anteny pokojowej to uzyskam sygnał ?