Siema mam problem z kanałami z anteny pokojowej. W zeszłym tygodniu sprzątałem troche kable i odpiąłem wszystkie od tv. Teraz podpinając antene wyskakuje numer kanału z prawej strony ale nic sie nie pojawia. Antena stoi w tym samym miejscu co wczeniej. Jaki może byc problem??