Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja GPS GoClever 5080

01 Gru 2013 21:36 6069 2
 • Poziom 12  
  W biedronce pojawiła się ciekawa oferta. Chodzi mi o tą nawigację:
  http://produkty-z-bdr.blogspot.com/2013/11/nawigacja-gps-goclever-5080-z-biedronki.html
  Warta ona coś? Nawigacja ma być do sporadycznego użytkowania. Głównie polska i przeważnie raz w roku Europa. Jaką to ma wgraną mapę? Ma czytnik kart? Szperałem trochę w google i nic nie znalazłem. Da się na nią wgrać AutoMapę?
  Czy polecacie coś innego w podobnych pieniądzach ?
 • Poziom 30  
  Mam innego goclevera - trochę nowszego. Generalnie zawsze jeździłem na tom tom, ale wyzionął ducha - miał już około 6-8lat mimo tego bateria trzymała bardzo dobrze. Porównując tt do gc - GC na jego plus możliwość odblokowania windowsa i wgranie np auto mapy. Jednak na najnowszej automapie z całą europą mój GC potrafi złapać mała zwiechę - lekarstwem było zainstalowanie mapy bezpośrednio w urządzeniu. Wyświetlacz jest arnej jakości i w ciągu dnia musi być na max podświetleniu aby słońce nie odbijało się mimo wszystko jakość jest przeciętna. Stary TT miał lepszy wyświetlacz. Co do dotyku to tragedia.
  W skali 1-5 daje tej nawigacji 3pkt. Może gdybym nie miał porównania to ocena byłaby wyższa. Planuję sprzedać swoją nawigację. Na gwarancji jest jeszcze 1.5roku i dołożyć kasę i ponownie kupić TT.