Witam
Od kilku dni męczę się z nawiązaniem połączenia keyboardu YAMAHA EZ200 z PECETEM.
Zakupiłem kabel USB - MIDI IN OUT w wersji dla ubogich na którym był opis że nie potrzebuje sterowników. Podłączyłem wyjście kabla OUT do wejścia keyboardu IN, oraz IN kabla do OUT keyboardu. Po podpięciu kabelka w menadżerze urządzeń pojawia się URZĄDZENIE AUDIO USB. W panelu sterowania jako urządzenie domyśle dla odtwarzania muzyki midi ustawione jest URZĄDZENIE AUDIO USB. Do transferu plików zainstalowałem program YAMAHA MUSIC SOFT DOWNLOADER w wersji 5.5.0. Jednak program nie może uzyskać połączenia z keyboardem.
Bardzo proszę o pomoc.
pozdrawiam scq
Od kilku dni męczę się z nawiązaniem połączenia keyboardu YAMAHA EZ200 z PECETEM.
Zakupiłem kabel USB - MIDI IN OUT w wersji dla ubogich na którym był opis że nie potrzebuje sterowników. Podłączyłem wyjście kabla OUT do wejścia keyboardu IN, oraz IN kabla do OUT keyboardu. Po podpięciu kabelka w menadżerze urządzeń pojawia się URZĄDZENIE AUDIO USB. W panelu sterowania jako urządzenie domyśle dla odtwarzania muzyki midi ustawione jest URZĄDZENIE AUDIO USB. Do transferu plików zainstalowałem program YAMAHA MUSIC SOFT DOWNLOADER w wersji 5.5.0. Jednak program nie może uzyskać połączenia z keyboardem.
Bardzo proszę o pomoc.
pozdrawiam scq