Witam, nie wiem czy dobry dział ale sprawa dotyczy drukarki udostępnianej w sieci. Wygląda to tak:
-komputery widzą siebie
-grupa robocza jest ta sama
-drukarka jest udostepniana
PC z drukarka chce udostępnić laptopowi, ale gdy chce wejść przez sieć z laptopa do PC windows prosi mnie o hasło z informacją o domenie.
Proszę o pomoc.
-komputery widzą siebie
-grupa robocza jest ta sama
-drukarka jest udostepniana
PC z drukarka chce udostępnić laptopowi, ale gdy chce wejść przez sieć z laptopa do PC windows prosi mnie o hasło z informacją o domenie.
Proszę o pomoc.