Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot BOXER 2010r. - gaśnie po odpaleniu od rana

26 Lut 2014 21:08 3303 5
  • Poziom 1  
    Witam,
    Mam Peugeota Boxera, który po nocy co prawda odpala, ale po kilku sekundach kołysze silnikiem, słychać zawory i gaśnie. I tak kilkanaście razy. Jak już w końcu załapie to cały dzień odpala dobrze. I od rana znów to samo. Auto było u kilku mechaników (włącznie z ASO) i nic nie zdziałali, bo nie wiedzą o co chodzi. Ręce opadają... Świece są wymienione, zawór ciśnienia też, przepływomierz również i kompletnie nic to nie dało. ASO jedynie niby stwierdziło błąd P0603 i P0683. Macie jakieś pomysły co to może być? Pomóżcie, bo rozrusznik prędzej mi padnie niż jakiś spec naprawi sprawę.
  • Poziom 12  
    Witam, nie wiem czy tutaj akurat jest to przyczyną, ale zwykle problemy z odpalaniem zimnego silnika powoduje uszkodzony czujnik temperatury. Warto to sprawdzić :)
  • Poziom 30  
    Może paliwo się cofa do zbiornika i dlatego po nocy ci nie pali.
    Nie widać bąbelków powietrza w wężu przed pompą?
  • Poziom 1  
    Witam
    co było przyczyną błędu 0603
    dzięki za info
  • Poziom 12  
    podłącz z rana kompa ale jeszcze nie odpalaj i zobacz jaką temperature widzi komputer jak mniej więcej pokryje sie z rzeczywistością to będzie ok....i napisz czy gaśnie od razu czy chodzi chwile i gaśnie bo wtedy może być kłopot z paliwem poprostu spali z filtra i zgaśnie bo nie zaciąga ze zbiornika...i napisz czy jak zgaśnie to zapali od razu normalnie czy już nie zapali czy też zapali ale musisz go pokręcić rozusznikiem ...może to sprawdz i napisz to będziemy dalej drążyć
  • Poziom 26  
    diodabg napisał:
    Może paliwo się cofa do zbiornika i dlatego po nocy ci nie pali.
    Ja też bym obstawiał że paliwo wraca do zbiornika podmień filtr paliwa ale na jakiś firmowy np. MANN lub KNECHT .