Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lagina 1 - Brak świateł mijania

15 Mar 2014 00:10 2166 4
  • Poziom 11  
    Witam mam problem z laguną a dokładnie ze światłami mijania postojowe są i drogowe też wyłącznik sprawdzony też jest dobry tylko jak zapalam światła to na pierwszy raz słychać dwa przekażniki od świateł a na drugi raz cisza na poczatku świateł nie było a teraz są tylko wszystko włącza się razem na pierwszy raz czyli postojówki i światła mijania a na drugi raz jak przekręcę to już się nic nie dzieje może ktoś miał taki przypadek i może podrzuci jakieś pomysły lub rozwiązania
  • Poziom 9  
    Witaj mechati
    sprawdz przewody przy od przełącznika świateł może są gdzieś przytarte i przywierają dlatego na postojówkach masz od razu mijania , chyba że ktoś skopał
    instalkę i zamienił przewody( albo autko jest po dzwonie lub słabym blacharzu ) , luknij też do lamp miałem gościa który pozakładał sobie Mega BLUE żarówki za 12 zata i potopiło mu przewody i choinka była na światłach .bardzo ważna jest też dobra masa bo bez niej tez cuda się dzieją(ale w tym wypadku lampy nie świecą pełnym światłem )

Dodano po 28 [minuty]:

tutaj masz pliczek z schematem co prawda po anglikańsku ale dasz rady
  • Poziom 11  
    No witam no nie sprawdzałem czy nie są czasem poklejone przewody ale sprawdzę i lampy odpinałem i też słychać dwa przełączniki no masa też może być ale mam tylko pytanie czy nie miałeś może przypadku że po skrzynce bezpiecznikowej nie widać nic przytopionego jak to jest zawsze a bywa a była popsuta bo nie uśmiecha mi się jej rozbierać póżniej jest dużo lutowania bo tam jest dużo nóżek

Dodano po 3 [minuty]:

No dzięki za schemat patrząc na niego podejrzewam że morze być zgrzany ten pierwszy przekażnik postojowy i on w kulki leci bo instalacja wygląda dobrze będę jeszcze patrzał póżniej dam znać jak się coś rozwiąże
  • Poziom 11  
    No i rozwiązane jakiś debil dołożył jeszcze jeden przekażnik nie potrzebnie koło tej zszywki l i jak załączyło światła postojowe to odrazu zapalały się światła mijania czyli roboty były dwie minuty a spędziłem przy tym 8 godzin żeby dojść do tego że trzeba włączać światła bez tego przekażnika mój problem rozwiązany Pozdrawiam