Witam !
Problem znajomego jest wielki , bo zabawiał sie jakims programem do usuwania partycji lub jakims innym zwiaznym z partycjami spod windowsa . Miał zrobione ze 3 lub 4 partycje a teraz ma jedna i pustą .
Jest jakaś możliwosc odzyskania tych utraconych partycji lub danych , bo oto najbardzej sie rozchodzi !
Problem znajomego jest wielki , bo zabawiał sie jakims programem do usuwania partycji lub jakims innym zwiaznym z partycjami spod windowsa . Miał zrobione ze 3 lub 4 partycje a teraz ma jedna i pustą .
Jest jakaś możliwosc odzyskania tych utraconych partycji lub danych , bo oto najbardzej sie rozchodzi !