auto jest od 8 miesiecy na gazie,silnik z wtryskiem,zamontowany autoalarm .
Usterka jest nastepujaca po przekreceniu kluczyka rozrusznik kreci a nie chce zapalic,zarowno na benzynie jak i na gazie
przewody i swiece sprawdzone,akumulator nowy.
alarm nie ma odciecia paliwa,jest iskra na swiecach.
Jak wroci z warszatu pojezdzi pare dni i z powrotem to samo.Poza tym w czasie jazdy wytepuje chwilowa utrata mocy,zapalenie lamki kontrolnej silnika i za moment wszystko jest ok i jedzie dalej normalnie.w warsztacie juz nie wiedza co jest,a ja sie z nimi bujam od 1,5 miesiaca.......
Usterka jest nastepujaca po przekreceniu kluczyka rozrusznik kreci a nie chce zapalic,zarowno na benzynie jak i na gazie
przewody i swiece sprawdzone,akumulator nowy.
alarm nie ma odciecia paliwa,jest iskra na swiecach.
Jak wroci z warszatu pojezdzi pare dni i z powrotem to samo.Poza tym w czasie jazdy wytepuje chwilowa utrata mocy,zapalenie lamki kontrolnej silnika i za moment wszystko jest ok i jedzie dalej normalnie.w warsztacie juz nie wiedza co jest,a ja sie z nimi bujam od 1,5 miesiaca.......